Szolnoki Szakképzési Centrum

Pálfy Alapítvány az Oktatásért és Kultúráért – Jövedelemadó 1% felajánlás


Kérjük, idén is ajánlja fel személyi jövedelemadója 1%-t iskolánk Alapítványának!

Az Alapítvány feladata az Alapító Okiratban megfogalmazott elveknek megfelelően a Szakgimnázium tanulóinak és tanárainak munkáját segíteni, hozzájárulni a korszerű oktatás-nevelés feltételeinek javításához . A „Pálfy Alapítvány az Oktatásért és Kultúráért” évek óta rendszeresen támogatja -lehetőségeihez mérten- a tanulmányi versenyeket (nevezési, utazási költségek), a házi versenyek lebonyolítását, hozzájárul a szalagavató bál költségeihez, a diákok év végi jutalmazásához és az iskolai könyvtár, a laboratóriumok fejlesztéséhez (könyvek, számítógépek, folyóiratok).
Alapítványunk támogatásokat is fogadhat.

Nagy segítséget jelent, ha az SZJA 1%-ával vagy adományával közvetlenül iskolánk diákjait támogatják.

Alapítványunk neve: Pálfy Alapítvány az Oktatásért és Kultúráért
Adószáma: 18826397-1-16
OTP-nél vezetett számlaszám: 11745004-20066507

Segítségüket a Pálfy-Vízügyi Szakgimnázium munkatársai és diákjai nevében is köszönjük.